четвер, 30 січня 2025 р.

     Вітаємо креативних, талановитих учнів ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти", учасників конкурсу відеороликів: разом проти насильства з зайнятим почесним ІІІ місцем.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка проходила з 25 листопада по 6 грудня, об’єднала талановиту молодь закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Хмельниччини у важливій місії — створити відеоролик на тему запобігання та протидії домашньому насильству.

Конкурс організовано Департаментом освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації та Департаментом соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації спільно з представниками громадських організацій.
























    "Проінформований – значить захищений». Саме під таким гаслом відбулось заняття з учнівською молоддю Деражнянський центр професійної освіти, яке спрямоване на профілактику злочинів, пов'язаних із торгівлею людьми. Під час заходу психологічна служба закладу спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції, майором поліції Денисом КОНДРАТЮКОМ ознайомили присутніх із формами сучасного рабства, основними шляхами потрапляння в рабство, залучення неповнолітніх до жебрацтва, дізнались про наслідки поширення дитячої порнографії, а також, як діяти, щоб уникнути подібних ситуацій та куди звертатись за допомогою.











 

Булінг – це серйозна проблема, яка може мати негативні наслідки для психічного здоров’я . На запрошення психологічної служби закладу, старший інспектор ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції, майор поліції Денис Кондратюк зустрівся зі здобувачами освіти ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти", провів виховну бесіду «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».

Під час зустрічі учні отримали корисні знання про те, як розпізнати ознаки булінгу, як з ним боротися та куди звернутися за допомогою. Давайте разом створювати безпечне середовище!











 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

Цей день покликаний привернути увагу до прав, гідності та потреб людей з інвалідністю та спрямований на підвищення обізнаності суспільства, усунення бар’єрів і створення рівних можливостей для всіх.
З нагоди Дня осіб з обмеженими фізичними можливостями соціально-психологічною службою закладу, Сніжаною БРИНДЗАК та Наталією КОНДРАТЮК, було проведене заняття «Сила духу: подолання будь-яких викликів». Спільно з учнями говорили про важливість взаємної допомоги та турботи про тих, хто найбільше потребує підтримки та віри в себе; переглядали фільм "Цирк метеликів". Ця зворушлива кінострічка нагадала нам про важливість підтримки та розуміння, про силу духу , адже «якою б безнадійною не здавалася ситуація, вихід є завжди. Просто запам’ятайте це. Вихід. Є. Завжди».
🤝
Давайте будувати суспільство, в якому кожна людина має можливість реалізувати свій потенціал, навіть у найскладніші часи.
💡
Пам’ятаймо: кожен добрий вчинок, жест підтримки чи слово співчуття – це крок до сильнішої, єдиної та людянішої України.










 Відповідно до плану роботи 28.11.2024 року відбулося засідання методичної комісії з професії "Контролер-касир обліковець з реєстрації бухгалтерських даних " на тему: "Використання цифрових технологій для підвищення якості підготовки сучасних здобувачів освіти ". Досвідом роботи щодо цифрового супроводу освітнього процесу поділились:

- Воробйова Олена з питанням "Використання платформи Wakelet: простого інструменту для організації та збереження інформації";
- Бриндзак Сніжана з питанням "Як швидко створити власний навчальний вебквест".
Педагоги продемонстрували приклади та можливості використання онлайн-сервісів,а учасники отримали практичні навички роботи з цифровими інструментами .
Адже тільки разом ми можемо створити цікаве та корисне навчальне наповнення сучасних уроків .









     У рамках щорічної акції "16 днів проти насильства", яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, психологинею Сніжаною БРИНДЗАК був проведений відкритий виховний захід ВЕБКВЕСТ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА". Учні та викладачі Деражнянський центр професійної освіти давали відповіді на важливі запитання, виконували завдання та дізнавалися багато нового про насильство та його наслідки. Дякуємо всім учасникам за активність та небайдужість!






      16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Сьогодні у нашому навчальному закладі практичним психологом Сніжаною БРИНДЗАК та соціальним педагогом Наталією КОНДРАТЮК проведено тренінгове заняття на тему "Різноманітність - наша сила: від теорії до практики!

🌈🤝
Усі учасники мали змогу поглибити свої знання про важливість поваги, взаєморозуміння та прийняття різноманітності в нашому суспільстві. Під час заходу ми обговорювали різні аспекти толерантності, включаючи культурні, релігійні та соціальні питання.
💬
Ведучі провели практичні вправи, які допомогли учасникам відчути важливість підтримки один одного та створення дружньої атмосфери без осуду. Дякуємо всім, хто приєднався до нас! Сподіваємося, що ці знання стануть основою для формування відкритого та толерантного суспільства.










четвер, 9 січня 2025 р.

За підсумками обласного семінару для працівників соціально-психологічної служби: "Безпечне освітнє середовище в реаліях сьогодення: психологічний аспект" у Деражнянський центр професійної освіти психологом Сніжана Бриндзак 06.11.24 р. ініційовано інформаційну лекцію-діалог з керівниками груп, працівниками гуртожитку на тему "Безпечне освітнє середовище: нові виклики та рішення".

За результатами зустрічі вирішено активізувати роботу членів Ради профілактики правопорушень, запланувати серію просвітницьких заходів з питань безпеки життєдіяльності, запобігання суїцидальним проявам та збереження життя учнів в умовах війни.
Активізувати проведення класних годин з психологом та соціальним педагогом в навчальних групах.